ulisza.pl

Naturalne oleje najwyższej jakości…

Wkrótce nowe promocje

Untitled-8

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OLEJE ULISZA.PL

Wśród wielkiej ilości olejów polskich i zagranicznych producentów trudno wybrać taki olej, który by odpowiadał naszym wymaganiom. Przede wszystkim szukamy olej naturalny, nierafinowany, bez dodatków konserwantów, świeży, bo taki jest najzdrowszy.

W produkcji olejów w naszej firmie wykorzystujemy pradawną metodę wyciskania oleju w beczce, bez podgrzewania, kontaktu z metalem, co pozwala zachować wszystko co dała nam natura. Unikamy tłoczenia na popularnych, wszechobecnych prasach ślimakowych, które mielą i podgrzewają surowiec do wysokich temperatur w granicach 50-60°C, a niektóre, bardzo twarde nasiona, jak konopie, musztarda, ostropest, do 90-130°C. Oleje tłoczone na zimno i oleje wyciskane na surowo różnią się smakiem, zapachem, a najważniejsze właściwościami zdrowotnymi. Wyciskane na surowo oleje zachowują wszystkie enzymy, witaminy, kwasy tłuszczowe, mikro i makroelementy.

Co mówią klienci?

Polecam oleje z Ulisza.pl z całego serca. Są naprawdę fantastyczne. Jak ich spróbowałam, to już innych nie chciałam.
Benita
"Oleje są pyszne, delikatne, bogate w odżywcze składniki i wiele innych cennych wartości. Olej lniany dodaję do sałatek, a czasem po prostu piję łyżkę oleju dla smaku i zdrowia. Polecam"
Gosia

Proces wyciskania olejów na surowo w beczkach to powrót do dawnych sprawdzonych metod produkcyjnych.

Taki olej był produkowany w niewielkich olejarniach w Polsce w czasach nie tak odległych, w drugiej połowie XX wieku. Teraz jest zapomniany. Olej, wyciskany na surowo, nie wymaga sedymentacji, bo nasiona i orzechy nie są mielone. Sedymentacja oznacza proces polegający na opadaniu drobnych, zmielonych cząsteczek nasion i orzechów przed rozlewaniem do butelek. Dlatego skracamy czas pomiędzy wyciskaniem i butelkowaniem oleju. Olej jest rozlewany natychmiast po wyciskaniu do butelek z ciemnego szkła i dodatkowo zapakowany do papierowej torebki. Ciemne szkło i papierowa torebka chronią olej przed światłem, mający niekorzystny wpływ na zdrowotne właściwości olejów.

Wykorzystujemy atestowane nasiona i orzechy od najlepszych, sprawdzonych dostawców hurtowych i rolników polskich. Wyciskamy małymi partiami, przeważnie od momentu otrzymania zamówienia.

Oleje ULISZA.PL – 100% dbałość o każdy szczegół. Wkładamy duszę i pozytywny nastrój do każdej butelki oleju, zaczynając od wyboru surowca `do momentu wysyłki! Nasze oleje podkreślą smak waszych dań, a aromat surowych nasion i orzechów dodaje świeżości i wykwintności.

Jeżeli Państwo mają zamiar poprawić zdrowie i zadbać o urodę przy pomocy olejów roślinnych, to tylko surowo wyciśnięte oleje wam w tym pomogą.
Wybór za maksymalnie naturalnymi i zdrowymi
produktami należy do Państwa!

Lista życzeń
Koszyk